Kombide çocuk kilidi nasil acilir?

Kombide çocuk kilidi nasil acilir? Kombide çocuk kilidi nasil acilir?, Cocuk kilidi nasıl acılır?, Klima çocuk kilidi nasıl açılır?, Arçelik Çoçuk kilidi nasıl kaldırılır?, Çamaşır makinesi çocuk kilidi nasıl devre dışı bırakılır?, Güvenli kilit nasıl açılır?

Kombide çocuk kilidi nasil acilir?

Cocuk kilidi nasıl acılır?, Aşağı/yukarı ok şeklindeki sıcaklık ayar tuşundan yukarı ok ile sağındaki pervane şeklindeki fan hız ayar tuşuna 3 saniye boyunca aynı anda bastığınızda çocuk kilidi iptal edilmiş olacaktır.

Cocuk kilidi nasıl acılır?

Cocuk kilidi nasıl acılır?, Aşağı/yukarı ok şeklindeki sıcaklık ayar tuşundan yukarı ok ile sağındaki pervane şeklindeki fan hız ayar tuşuna 3 saniye boyunca aynı anda bastığınızda çocuk kilidi iptal edilmiş olacaktır.

Klima çocuk kilidi nasıl açılır?

Klima çocuk kilidi nasıl açılır?, Başlat düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun.

Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde "anahtar" veya“CL” ibaresi görünür ve makinenin tuşları devre dışı bırakılır. Çocuk kilidini/anahtar sembülünü devre dışı bırakmak için başlat düğmesine üç ila beş saniye arasında basılı tutun.


Arçelik Çoçuk kilidi nasıl kaldırılır?

Arçelik Çoçuk kilidi nasıl kaldırılır?, Kumanda üzerindeki tuş kombinasyonlarını deneyin:

Genellikle, "mode" ve "fan" tuşlarına belirli bir süre basılı tutarak kumanda kilidini açabilirsiniz.


Çamaşır makinesi çocuk kilidi nasıl devre dışı bırakılır?

Çamaşır makinesi çocuk kilidi nasıl devre dışı bırakılır?, Çocuk kilidinin açık olup olmadığını kontrol edin. Makinenizin ön yüzeyinde yer alan kilit sembolü hangi tuşları gösteriyorsa, o tuşlara parmağınızı 3 saniye süreyle basılı tutun. Aynı tuşları kullanarak çocuk kilidi özelliğini de açık veya kapalı konuma getirebilirsiniz.

Güvenli kilit nasıl açılır?

Güvenli kilit nasıl açılır?, Çocuk kilidi devreye girdiğinde ekranda ya bir anahtar sembolü ya da bir “CL” sembolü belirir ve çamaşır makinesinin tüm düğmeleri devre dışı kalır. Çocuk kilidini devre dışı bırakmak için 3-5 saniye boyunca start butonuna basın. Bu sürenin sonunda bir bip sesi duyacaksınız ve anahtar sembolü kaybolacak.

Koruma kilidi nasıl açılır?

Koruma kilidi nasıl açılır?, Makinenizin ön yüzeyinde yer alan kilit sembolü hangi tuşları gösteriyorsa, o tuşlara parmağınızı 3 saniye süreyle basılı tutun. Aynı tuşları kullanarak çocuk kilidi özelliğini de açık veya kapalı konuma getirebilirsiniz.

Beko çocuk kilidi nasıl açılır?

Beko çocuk kilidi nasıl açılır?, Demirdöküm Klima Ayarları Sıfırlama İlk olarak, klimanın "Açma/Kapama" düğmesine basarak cihazı kapatın. Ardından, cihazın fişini prize takılı tutarak yaklaşık 5-10 saniye bekleyin. Bu süre zarfında cihazda biriken elektrik boşalacaktır. Daha sonra, cihazın uzaktan kumandasındaki "Mode" yani "Mod" butonuna basın.

Demirdöküm klima nasıl resetlenir?

Demirdöküm klima nasıl resetlenir?, Klima kumandası üzerinde “Lock” tuşu vardır. Bu tuşa bastıysanız veya tuş basılı kaldı ise bu sebeple kumanda devre dışı kalmış olabilir. Kumanda bu durumda işlev sağlamaz. “Lock” tuşuna yeniden basmalı veya kumandanın devre dışı hareketini kaldırıp yeniden deneme yapmalısınız.

Klima Kumandası Lock ne demek?

Klima Kumandası Lock ne demek?, Makinenizde ön tuşların bulunduğu bölümdeki kilit sembolünün işaret ettiği tuşa/tuşlara 3 saniye süreyle basın. Böylece çocuk kilidi iptal olur.

Arçelik çamaşır makinesinde çocuk kilidi nasıl iptal edilir?

Arçelik çamaşır makinesinde çocuk kilidi nasıl iptal edilir?, Çocuk kilidi; çocuklarınızın güvenliklerini sağlamak amacıyla, makinedeki tuşlara basılmasını ve programlarda değişiklik yapılmasını engelleyen bir sistemdir. Makinenizde yıkama programı çalışırken ön tuşların bulunduğu bölümdeki kilit sembolünün işaret ettiği tuşa/tuşlara 3 saniye süreyle basın.

Arçelik çamaşır makinesi çocuk kilidi ne işe yarar?

Arçelik çamaşır makinesi çocuk kilidi ne işe yarar?, Kurutma makinenizin ön kısmında bir kilit sembolü yer alır. Kilit sembolü tek düğmeyi işaret ediyorsa bu düğmeye parmağınızı 3 saniye kadar basılı tutup çekin.

H Dry 500 çocuk kilidi nasıl açılır?

H Dry 500 çocuk kilidi nasıl açılır?, Kilit sembolü tek düğmeyi işaret ediyorsa bu düğmeye parmağınızı 3 saniye kadar basılı tutup çekin. Kilit sembolü iki düğmeyi işaret ediyorsa bu iki düğmeye parmağınızı 3 saniye kadar basılı tutup çekin. Bu durumda makinenizin Çocuk/Tuş kilidi devre dışı kalacaktır.