Bosch kombi E9 hatası nedir?

Bosch kombi E9 hatası nedir? Bosch kombi E9 hatası nedir?, Baykan kombi E9 arızası nasıl giderilir?, Bosch kombi c9 arızası nasıl giderilir?, Bosch kombi resetleme nasıl yapılır?, Bosch kombi EA hatası nasıl giderilir?, Bosch kombi E9 hatası nasıl çözülür?

Bosch kombi E9 hatası nedir?

Baykan kombi E9 arızası nasıl giderilir?, Cihazınızın bar değerine, kombi paneli üzerinde yer alan yuvarlak basınç göstergesi üzerinden bakabilirsiniz. Bosch kombi E9 arızası verdiği durumda, basınç göstergesinin 1 bar'ın altında olduğunu gördüğünüz takdirde bu cihazınızın basıncının düşük olduğu anlamına gelir ve cihaza su basmanız gerekebilir.

Baykan kombi E9 arızası nasıl giderilir?

Baykan kombi E9 arızası nasıl giderilir?, Cihazınızın bar değerine, kombi paneli üzerinde yer alan yuvarlak basınç göstergesi üzerinden bakabilirsiniz. Bosch kombi E9 arızası verdiği durumda, basınç göstergesinin 1 bar'ın altında olduğunu gördüğünüz takdirde bu cihazınızın basıncının düşük olduğu anlamına gelir ve cihaza su basmanız gerekebilir.

Bosch kombi c9 arızası nasıl giderilir?

Bosch kombi c9 arızası nasıl giderilir?, E09 arıza kodu genellikle sıcaklık sensöründen kaynaklanır. Bu sensör, kombinin içindeki su sıcaklığını ölçer ve kombinin sıcaklık ayarlarını kontrol eder. Bu arızayı gidermek için öncelikle kombiyi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Kombiyi kapatmak ve açmak, çoğu zaman arızaların giderilmesine yardımcı olabilir.

Bosch kombi resetleme nasıl yapılır?

Bosch kombi resetleme nasıl yapılır?, Kod anahtarı algılanmıyor. Gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol edilmeli. Gaz bağlantı basıncını kontrol edilmeli.

Bosch kombi EA hatası nasıl giderilir?

Bosch kombi EA hatası nasıl giderilir?, Bu modelleri kullanıyorsanız cihazın üzerindeki ekranda arıza işaretini gördüğünüzde panelde yer alan aşağı ve yukarı tuşlarına aynı anda basarak resetleyebilirsiniz. Ekranda arıza uyarısı gidene kadar aşağı yukarı tuşuna aynı anda basmalısınız. Ancak uyarı işareti gitmiyorsa yetkili servisi aramanız gerekir.

Bosch kombi E9 hatası nasıl çözülür?

Bosch kombi E9 hatası nasıl çözülür?, Bosch Kombi EA Arızası

Kombi kontrol panelinde, Bosch kombi ea işaretini gördüğünüz durumda öncelikli olarak gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Gaz vanasının açık olup olmadığını, ev içerisinde doğalgaz ile çalışan ürünler aracılığıyla yapabilirsiniz.


Kombi F9 arızası nedir?

Kombi F9 arızası nedir?, Cihazınızın bar değerine, kombi paneli üzerinde yer alan yuvarlak basınç göstergesi üzerinden bakabilirsiniz. Bosch kombi E9 arızası verdiği durumda, basınç göstergesinin 1 bar'ın altında olduğunu gördüğünüz takdirde bu cihazınızın basıncının düşük olduğu anlamına gelir ve cihaza su basmanız gerekebilir.

Bosch kombi A9 arızası nedir?

Bosch kombi A9 arızası nedir?, F9 Arıza Kodu : Proses Tatta Kısa devre Sorunu Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Hava Prosestatı Arızalı Bu Sebeplede Hava Akışını Sağlamıyor Diyebiliriz. Parça değişimi Sonrasında Sorun Çözümlenecektir. Çözümü için lütfen 444 55 47 servis ile irtibata geçiniz.

Bosch kombi su basıncı kaç olmalı?

Bosch kombi su basıncı kaç olmalı?, A9 Hata Kodu

Sıcak su sensör bağlantısı yanlış.


Kombi resetleme nasıl yapılır?

Kombi resetleme nasıl yapılır?, Kombinin altına bakarsanız bu musluğu görebilirsiniz. Musluğu saat yönünün tersine çevirirseniz, kombi basıncının yükseldiğini fark edeceksiniz. Kombi basıncı, ideal olan 1,5 – 2 bar seviyesine gelince musluğu kapatınız.

Kombi resetleme yapınca ne olur?

Kombi resetleme yapınca ne olur?, Kombinizin ön kısmında ekranın hemen altında, üzerinde "Reset" (sıfırlama) yazan bir tuş bulunur. Kombiniz açıkken bu tuşa parmağınızı basıp çektiğinizde sorun düzelecektir. Kombinizin yanındaki duvarda yer alan ve üzerinde mandala benzeyen bir düğme olan kutu, sigorta kutusudur.

Kombi resetleme kaç dakika sürer?

Kombi resetleme kaç dakika sürer?, Kombi resetleme işlemi, kombinin arızalandığı veya çalışmayı durdurduğu durumlarda kullanılan bir yöntemdir. Bu işlem sayesinde cihaz kendini sıfırlar ve tekrar düzgün bir şekilde çalışmaya başlar. Kullanıcılar genellikle resetleme işlemini kendileri yapabilirler ancak bazı durumlarda profesyonel yardım gerekebilir.

Bosch kombi kaç derece olmalı?

Bosch kombi kaç derece olmalı?, Bu, genellikle yaklaşık 15-20 dakika sürer. Reset Düğmesini Bulun: Kombinin dış yüzeyinde, genellikle kontrol paneli yakınında bir reset düğmesi bulunur. Bu düğme farklı kombi modellerinde farklı yerlerde olabilir.

Benzer İçerikler